Szybko, Tanio i Solidnie.
ponad 20 lat doświadczenia w budownictwie
Dlaczego my ?

1) Mamy ponad 20 lat doświadczenia w budownictwie, nie ma dla nas rzeczy niewykonalnych.

2) Współpracujemy od lat z wieloma specjalistami z różnych branż, zespół ludzi pracuje nad każdym projektem, dzięki czemu możemy pracować szybko i efektywnie.

3) Kompleksowo planujemy każdy projekt ( nieważne czy jest to dom, czy Twoja łazienka ), z wyprzedzeniem planujemy każdy krok, od projektu po każdy szczegół techniczny. Dlatego nawet kontener na gruz jest podstawiony i odebrany na czas.

4) Zapewniamy najniższe ceny na rynku. Dlaczego? Dzięki dobremu planowaniu i koordynacji pracy jesteśmy w stanie wykonywać wiele projektów jednocześnie. Osiągając skalę, osiągamy dla Państwa najbardziej konkurencyjne ceny naszych usług.

5) Współpracujemy z największą hurtownią materiałów budowlanych w Polsce, SIG ( dawniej Wodan ) i dzięki naszym upustom najwyższej jakości materiały kupujemy dla Państwa w najniższych cenach. Wszystkie zamówienia są niezwłocznie realizowane pod drzwi inwestycji, dzięki czemu nie tracimy czasu na transport, skupiamy się na pracy.

6) Wykonujemy wszystkie instalacje, podłączenia i przyłącza, szybko i fachowo.

7) Terminowo wywiązujemy się ze zobowiązań.

8) Zapewniamy darmowe, fachowe doradztwo w dziedzinie budownictwa, wykończenia i aranżacji wnętrz. Stale współpracujemy z architektami i dekoratorami wnętrz; ich wiedza i doświadczenie jest do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy,
Zespół JarBud
888 111 696
remonty Łódź, remont Łódź, remonty lodz, remont lodz, wykończenia Łódź, wykonczenia lodz, budowy Łódź, budowa domu jednorodzinnego Łódź, budowy domów jednorodzinnych lodz, lazienki lodz, sufity podwieszane lodz, sciany karton gips lodz, instalacje lodz, przylacza lodz